Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 3xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 20,90 | - | - | |
2. | Radovesnice I | KO | 21,58 | - | - | |
3. | Klučov A | KO | 21,71 | - | - | |
4. | Jindice | KH | 21,93 | - | - | |
5. | Bulánka | KO | 23,06 | - | - | |
6. | Horní Kruty | KO | 26,10 | - | - | |
7. | Dolní Břežany | PZ | 26,57 | - | - | |
8. | Klučov B | KO | 26,90 | - | - | |
9. | Ovčáry | KO | 27,67 | - | - | |
10. | Kšely | KO | 28,79 | - | - | |
11. | Dolní Měcholupy | AB | 28,93 | - | - | |
12. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 29,43 | - | - | |
13. | Popovičky | PH | 29,90 | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 22,74 | - | - | |
2. | Klučov | KO | 23,09 | - | - | |
3. | Zásmuky | KO | 23,21 | - | - | |
4. | Popovičky | PH | 23,99 | - | - | |
5. | Kšely | KO | 24,44 | - | - | |
6. | Úvaly | PH | 24,69 | - | - | |
7. | Horní Měcholupy | AB | 25,93 | - | - | |
8. | Dolní Měcholupy | AB | 26,37 | - | - | |
9. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 26,93 | - | - | |
10. | Třebovle | KO | 27,15 | - | - | |
11. | Ovčáry | KO | 30,24 | - | - | |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Křížkový Újezdec | PH | 14,80 | - | - | |
2. | Sloup A | PZ | 16,31 | - | - | |
3. | Ovčáry | KO | 17,43 | - | - | |
4. | Klučov | KO | 17,82 | - | - | |
5. | Sloup B | PZ | 18,27 | - | - | |
6. | Ratenice | KO | 19,14 | - | - | |
7. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 19,47 | - | - | |
8. | Zásmuky | KO | 21,03 | - | - | |
9. | Lány | RA | 21,33 | - | - | |
10. | Dobré Pole | KO | 26,02 | - | - | |
11. | Rostoklaty | KO | 30,51 | - | - | |
12. | Nové Jirny | PH | 73,30 | - | - | |
Mladší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ratenice | KO | 18,42 | - | - | |
2. | Ovčáry B | KO | 19,50 | - | - | |
3. | Ovčáry A | KO | 20,03 | - | - | |
4. | Třebovle A | KO | 20,50 | - | - | |
5. | Sloup B | PZ | 20,74 | - | - | |
6. | Dobré Pole | KO | 21,28 | - | - | |
7. | Sloup A | PZ | 22,94 | - | - | |
8. | Kostelec nad Černými Lesy B | KO | 24,14 | - | - | |
9. | Nové Jirny A | PH | 24,62 | - | - | |
10. | Klučov B | KO | 26,68 | - | - | |
11. | Lány | RA | 29,99 | - | - | |
12. | Klučov A | KO | 30,35 | - | - | |
13. | Kostelec nad Černými Lesy A | KO | 30,50 | - | - | |
14. | Kšely | KO | 31,25 | - | - | |
15. | Nové Jirny B | PH | 32,78 | - | - | |
16. | Rostoklaty A | KO | 38,84 | - | - | |
17. | Klučov C | KO | 45,53 | - | - | |
18. | Třebovle B | KO | 79,97 | - | - | |
Přípravka kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Horní Měcholupy | AB | 23,08 | - | - | |
2. | Kšely | KO | 27,35 | - | - | |
3. | Klučov | KO | 28,73 | - | - | |
4. | Kostelec nad Černými Lesy | KO | 29,11 | - | - | |
5. | Lány | RA | 34,05 | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře